Pozostałe

Naziści na glinianych nogach. Super Wolfenstein HD!

Super Wolfenstein HD to próba zrobienia remake’a Wolfensteina 3D z realistyczną fizyką, efektem szmacianej lalki, ładnymi modelami i szczyptą Minecrafta. Całość wygląda przekomicznie, szczególnie gdy przyjrzymy się nazistom na glinianych nogach.

Chodzić taki normalnie nie umie. Często zdarza się, że przyklei się do jakiej ściany i oderwać nijak nie może. W drzwi jak wejdzie to zwykle kończy się tym, że go hukną i tyle go widzieli.

W grze mamy trzy podstawowe bronie. Noże, różowy pistolet (dlaczego on jest różowy? kto to wymyślił?) oraz łopatę, której możemy używać do przekopywania się przez ściany. Do momentu gdy nie trafimy na barierę nie do przebicia. Fajna sprawa jest z nożami. Możemy nimi rzucać w przeciwników, a później wydobywać je z nich za pomocą łopaty (a to kto wymyślił? co oni pili?).

Super Wolfenstein HD to połączenie starego dobrego klasyka jakim był Wolfenstein 3d z Minecraftem, realistyczną fizyką i mrożącym krew w żyłach ragdollem. To w sumie bardziej ciekawostka niż gra jako taka. Bawi na jakieś 15 minut – tyle ile zajmuje jej przejście. Jest niesamowicie głupia i niesamowicie grywalna :) Sam ukończyłem ją kilka razy, nieźle się przy tym bawiąc, co możecie zobaczyć na poniższym filmie przedstawiającym kompletny gameplay z tej porypanej produkcji.

https://www.youtube.com/watch?v=NXe2CkrWSY0

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button