Pozostałe

Koch Primetime – 11 czerwca – podsumowanie naszym okiem

Jeśli wszystkim się wydawało, że Summer Game Fest było najsłabszym punktem tegorocznej imprezy to przyszło Koch i pokazało jak nie powinno się robić eventów. Cała konferencja to był jeden wielki pokaz gadających głów, które nie mówiły nawet o niczym konkretnym.

Pytania zadawane przez prowadzącą zespołom developerskim, bo taki cały ten event miał charakter, były czasem przerywane pokazaniem jakiegoś trailera, aczkolwiek nie stanowiło to reguły. I tak często było gadanie o jakimś fajnym tytule do którego nie pokazywano niczego, żadnej zajawki, screenów, czy czegokolwiek przez co czasem nawet nie było nawet wiadomo o czym oni mówią. I ta tendencyjna lista pytań, która kończyła się obowiązkowym lizaniem po jajkach -„Jak wam się pracuje z takim dużym wydawcą jak Koch Media?” (często nazywanym także Kosz czy Kocz). Oczywiste, że jedyną odpowiedzią w tym przypadku może być – wyśmienicie. Żenada. Najsłabszy pokaz tego E3. Na niespełna dwie godziny eventu przypadło około 13 minut materiałów video z nadchodzących tytułów. 

No dobra, coś tam jednak pokazali.

The Chant –  klimatyczny thriller psychologiczny z perspektywy trzeciej osoby.

Crossfire Legion – futurystyczny RTS tworzony przez Blackbird Interactive oraz Smilegate Entertainment.

Dolmen – tworzone przez brazylijskie Massive Work Studio przerażające RPG akcji, łączące futurystyczne sci-fi z lovecraftowskim horrorem.

Echoes of the End (tytuł roboczy) – fabularno-przygodowa gra akcji w świecie fantasy od islandzkiego studia Myrkur Games.

Final Form (tytuł roboczy) – polski akcent od studia Reikon Games (tych od Ruinera). Ma to być ekscytująca, futurystyczna strzelanka z perspektywy pierwszej osoby.

 

Gungrave G.O.R.E. – trzecioosobowa strzelanka od południowokoreańskiego studia IGGYMOB. Kolejna iteracja serii dynamicznych gier akcji z nieumarłym bohaterem w roli głównej. Jako wskrzeszony z martwych zabójca stoczymy walkę z niebezpiecznym narkotykiem Seed, a przy okazji skosimy kilka setek wrogów.

Painkiller

Chyba najlepsze zaskoczenie tej konferencji. Niestety nie poznaliśmy żadnych szczegółów, poza tym, że podobno się robi. Gra najprawdopodobniej znajduje się we wczesnej fazie developmnentu.

Zapowiedziano także Kingdom Come: Deliverance w wersji na Nintendo Switch.

Fajne podsumowanie konferencji Koch Media jest dostępne tutaj:

https://www.videogameschronicle.com/blog/kochs-e3-presentation-didnt-show-the-games-so-we-will/

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button