Hydepark

Hydepark #0 bo na początku był pomysł

Na początku był pomysł na krótkie wpisy o różnej tematyce, niepowiązane ze sobą żadnym wspólnym motywem. Wpisów takich przez ten czas istnienia bloga powstało kilka. Porozrzucanych po kilku kategoriach. W ostatnim czasie padł szybki pomysł na HydePark czyli idealne miejsce na takie właśnie wpisy. Krótkie, dotyczące różnych rzeczy, luźnych przemyśleń i wszystkich tematów, które nie pasują nigdzie indziej.

Czemu właśnie Hydepark? Bo to nazwa dobrze znana z forów internetowych. Stanowiąca zwykle nazwę działu, w którym pozwalano na luźną dyskusję, nieograniczoną żadnym hasłem przewodnim. Było to także najczęściej miejsce, bez ścisłej moderacji, oraz takie, w którym rozwijają się wszelkiego rodzaju wątki dziwnej treści.

I takie właśnie będzie to miejsce. Trochę dzikie i nieokrzesane, w którym będziemy wrzucać krótkie wpisy komentujące różne rzeczy, a przy okazji eksperyment, dający możliwość zabawy formą i treścią. Może nawet pojawi się jakiś kontrowersyjny temat, który w końcu wygeneruje nam jakiś hejterów. Któż to wie.

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button