Aktualności

Gamedec przeniesiony – premiera w przyszłym roku

Gamedec (gra cRPG na podstawie twórczości Marcina Przybyłka) miał zadebiutować w tym roku. Niestety mamy potwierdzenie, że tak się niestety nie stanie. Zespół Anshar Studios poinformował na swoim FB o przełożeniu premiery na przyszły rok.

Oficjalnym powodem miałoby być dopracowanie gry i dopieszczenie niektórych elementów, by spełnić oczekiwania graczy, a także wydać dobrej jakości tytuł. Coś mi się jednak wydaje, że na tę decyzję mogło wpłynąć przesunięcie Cyberpunk 2077 na listopad. Bez względu na to czy tytuł CDP Red wypali, czy też nie, będzie najgorętszą premierą końca roku, przez co inne tytuły, szczególnie mniejsze, będą miały strasznie utrudnione zadanie, by się przebić. Według mnie bardzo mądra i rozsądna decyzja. Obyśmy tylko nie musieli na Gamedec czekać nie wiadomo jak długo.

Poniżej oficjalnie oświadczenie zespołu:

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Back to top button