Artykuł sponsorowany

Żyjemy w erze remake’ów wielu gier. Jak się okazuje nie tylko tych najstarszych. Czy warto ponownie do nich wracać?

Cenisz sobie interaktywną rozrywkę? Lubisz spędzać czas na testowaniu gier na PlayStation? Chcesz przenieść się do czasów, w których czasy świetności przeżywały takie hity jak np. The Last of Us Part 1? Jeżeli choć na jedno z tych pytań udzieliłeś odpowiedzi twierdzącej – jesteś w dobrym miejscu! Poniżej podpowiadamy, jak urozmaicić sobie czas spędzany na rozrywkach z wykorzystaniem PS5!

The Last of Us Part 1 w nowej odsłonie

Szukasz pewnego tytułu na PS5 jako prezent dla bliskiej osoby?

The Last of Us Part 1 w nowej odsłonie

Obecnie wyczekiwane gry na Playstation 5 obejmują nie tylko nowości. Twórcy gier coraz chętniej reagują na potrzeby graczy dotyczące powrotu do tych starszych tytułów. Przykład może stanowić np. The Last of Us Part1. Na początku warto wspomnieć o tym, że pojawienie się tego tytułu wywróciło niejako świat gier na PS do góry nogami. Od momentu pojawienia się tego tytułu gra zyskała ponad 200 nagród. Z czego wynikała popularność The Last of Us? Otóż użytkownicy zwrócili uwagę przede wszystkim na dojrzałą historię oraz doskonałe odwzorowanie detali. I choć obecnie wspomnienia z tej szaty graficznej mogą budzić u wprawnych graczy pewne zgrzyty – jak np. w kontekście widocznych krawędzi i tekstu przedmiotów, tak mimo to wspomnienia o grze pozostały nadal żywe. Z tego właśnie względu Sony podjęło decyzję o wyprodukowaniu remake’a, który z całą stanowczością zasługuje na wyróżnienie. Jeżeli zatem chcesz przenieść się do historii, którą poznałeś przed laty – jesteś na dobrej drodze! Ta gra to coś więcej niż interaktywna rozrywka – nie da się zaprzeczyć, że fabuła tej gry rozdziera za serce. Zmagania bohaterów w postapokaliptycznym świecie, wśród zainfekowanych ludzi to głęboka historia, która dociera do najgłębszych zakamarków ludzkiej natury.

Szukasz pewnego tytułu na PS5 jako prezent dla bliskiej osoby?

Recenzje gry nie pozostawiają wątpliwości – jeżeli chcesz przenieść się do rzeczywistości niemal sprzed dekady, ale jednocześnie chcesz przeżyć tę historię, ale w o wiele lepszej jakości i odsłonie graficznej – zainwestuj w sprawdzony tytuł, który zyskał swoich entuzjastów na całym świecie i został dobrze przyjęty przez krytyków. Jeżeli zatem masz w swoim otoczeniu osobę, która lubi testować nowości na PlayStation – sięgnij po klasyka w nowej odsłonie. Nawet jeżeli beneficjent poznał w przeszłości tę grę – przeżycie tej historii ponownie, ale w lepszej odsłonie z pewnością dostarczy mu wielu godzin emocjonującej rozrywki! Z pewnością podczas gry okaże się, jak wiele wątków zostało zapomnianych przez upływ czasu. Odświeżenie tych wspomnień będzie na pewno świetnym przeżyciem. Co istotne – powrót do tej historii w czasie, kiedy mamy za sobą pandemię koronawirusa może również wpłynąć na inną percepcję tego tytułu.

Jeżeli do tej pory zastanawiałeś się, czy warto inwestować czas i środki na powrót do znanego Ci z przeszłości tytułu – powyższy wpis powinien jednoznacznie zachęcić Cię do powrotu to The Last of Us Part1. Poza lepszą jakością grafiki i innym smaczkom, na które zwrócą uwagę gracze należy też wspomnieć o tym, że przez niemal dekadę, która dzieli nas od pierwszej odsłony gry każdy z nas dojrzał i zmienił się w wyniku nabytych doświadczeń. To również może wpłynąć na postrzeganie tego tytułu w ramach powrotu przez tych graczy, którzy przed laty mieli już styczność z tym tytułem. Zainwestuj w odświeżenie swoich wspomnień i sięgnij po tę grę dla siebie lub jako prezent dla bliskiej Ci osoby.

Sprawdź również: recenzja The Last of Us Part1

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button