Pozostałe

Summer Game Fest – 10 czerwca – podsumowanie naszym okiem

Tegoroczne E3 niestety ze znanego wszystkim powodu odbyło się online. Co przy okazji udowodniło, że nie wszyscy są w 100% gotowi na to, by tego typu eventy odbywały się wyłącznie w formie pokazów w formie streamingu. Nie obyło się bez wpadek, nudy, słabego przygotowania merytorycznego paneli. Początek był średni, ale kilka mocnych pokazów uratowało imprezę. W kilku krótkich wpisach podsumowujemy jak wyglądała impreza naszym okiem.

Summer Game Fest – 10 czerwca

To miało być święto graczy. Zapowiedzi i materiały z gier od więcej niż 30 wydawców i studiów. Wyszło tak sobie. W sumie nic ciekawego nie pokazano. Cały pokaz to było jedno wielkie rozczarowanie i marnowanie czasu. Za dużo gadania, a za mało konkretów.

Back 4 Blood — Kooperacyjna strzelanka od studia Turtle Rock rozwijająca pomysł Left 4 Dead. Jak na razie zimna ryba.

 

Death Stranding Director’s Cut – bieganie z paczkami i zabawa w kuriera powraca, tym razem w wersji rozszerzonej na PS5. W końcu Kojima będzie mógł rozwinąć skrzydła.

 

Elden Ring – kolejne Soulsy od From Software, z dodaną możliwością jazdy na koniu. W pisaniu historii pomóc ma George R. R. Martin, autor cyklu Pieśń Lodu i Ognia.

 

Evil Dead: The Game – Martwe Zło powraca w postaci gry, która jest kooperacyjną strzelanką dla trzech osób. Jedną z dostępnych postaci jest oczywiście Ash Williams, czyli bohater filmowej serii, któremu głos podkłada Bruce Campbell, czyli aktor, który wcielił się w tę rolę w kinowym cyklu.

 

Jurassic World Evolution 2 – strategia ekonomiczna osadzonej w uniwersum Parku Jurajskiego.

 

Metal Slug Tactics – tytuł na który nikt nie czekał, ale wszyscy potrzebowali. Tym razem zamiast zręcznościówki rodem z automatów dostaniemy grę taktyczną w rzucie izometrycznym.

 

Salt and Sacrifice – sequel Salt and Sanctuary, w którym zapolujemy na magów.

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Back to top button