Publicystyka

Pokemony – wszędzie Pokemony

Cały świat już chyba totalnie oszalał (z drobnymi wyjątkami) na punkcie Pokemonów za sprawą aplikacji mobilnej Pokemon Go. To, że nie wszyscy zachowują umiar w łapaniu tych paskud raczej nikogo nie powinno dziwić, jak również i zakazy, które lada moment się pojawią, w miejscach gdzie polować na stworki nie należy.

Pokemony nie ominęły także Spotify, gdzie utwór Gotta Catch’ Em All, który od lat  jest kojarzony z Pokemonami, odnotował w ostatnim tygodniu wzrost odtworzeń o 365%. To mniej więcej powinno nakreślić nam poziom fali zidiocenia na punkcie Pokemonów.

Obecnie, w Spotify znajduje się 197 tysięcy playlist stworzonych przez użytkowników, które w tytule mają Pokémon oraz dodatkowe 53 tysięcy, nazwanych po prostu Pikachu.

Pamiętajmy jednak by nie dać się do końca zwariować. W całym tym szale należy pamiętać o tym, że póki co Pokemon Go nie miał jeszcze premiery w Europie przez co nie jest oficjalnie dostępny. Oczywiście można zagrać pobierając apkę spoza oficjalnego sklepu, ale nie jest dobry pomysł. Przestępcy wiedząc jak duże jest zapotrzebowanie na tę grę, wypuścili do internetu zhakowane jej wersje.

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Back to top button