Main menu

Opowieści z Nyanii (rpgkotki)

Aaa, kotki dwa… Ekhem. Otóż, panie i panowie, szykuje nam się bardzo kotkowa gra. Wymarzony tytuł silnych i niezależnych kobiet oraz innych miłośników mruczących futrzaków.

Gra nosi tytuł Opowieści z Nyanii i aktualnie jest projektem na wspieram.to (już zresztą ufundowanym). Wszystko zaczęło się od paru rysunków i opisów, które tak spodobały się ludziom, że sugerowali zrobić z tego grę. I oto gra jest (prawie).

O co tam chodzi? Jesteśmy “mroczną emo-miassasynką z Zakonu Czerwonego Punktu”, a na naszej drodze spotkamy “walki, przygody, zagadki” oraz stawimy czoło “przerażającym kotorkom, bezdusznym rzeszom mebli oraz najgorszym plagom jakie istnieją – gołompiom i wonszom!”.

Jeśli lubisz koty, parodie erpegów, epickie walki (muzyka podczas starcia wymiata – serio) i masz poczucie humoru, to myślę, że mógłbyś być zainteresowany tym tytułem. Premiera niestety dopiero koło połowy przyszłego roku.

Na stronie projektu wspieram.to (link poniżej) jest do zassania demko. Pograłam, i podsumuję to jednym jedynym słowem: WINCYJ!

https://wspieram.to/rpgkotki

Kobieta gracz, która wie czego chce i dąży zawsze do tego by osiągnąć swój cel. Po godzinach pracy, z zapałem i piekielnymi ognikami w oczach biega po lochach i tłucze bogu ducha winne zombie i inne szkielety. Miłośniczka wszelkiej maści cRPG z wielką ilością współczynników, w których czuje się najlepiej. Notoryczne problemy z wyborem klasy i rasy bo wszystko jest fajne... W chwilach zwątpienia zatraca się przy dźwiękach mieczy, roztrzaskiwanych tarcz i okrzyków bojowych, słuchając viking metalu z zimnej, niegościnnej, odległej Skandynawii. Czasem zdarzy jej się pograć w jakąś strategię bądź nawet w FPP, ale tylko na easy, żeby nie psuć sobie niepotrzebnie nerwów.

Słów kilka o co chodzi

Napograniczu.net to gry, planszówki, filmy, książki, wydarzenia z perspektywy pary po trzydziestce.

Kontakt

Chcesz się z nami podzielić ciekawym tematem?
Robisz grę i chciałbyś żebyśmy o niej napisali?

Skontaktuj się z nami:

kontakt@napograniczu.net