Aktualności

Opowieści z Nyanii (rpgkotki)

Aaa, kotki dwa… Ekhem. Otóż, panie i panowie, szykuje nam się bardzo kotkowa gra. Wymarzony tytuł silnych i niezależnych kobiet oraz innych miłośników mruczących futrzaków.

Gra nosi tytuł Opowieści z Nyanii i aktualnie jest projektem na wspieram.to (już zresztą ufundowanym). Wszystko zaczęło się od paru rysunków i opisów, które tak spodobały się ludziom, że sugerowali zrobić z tego grę. I oto gra jest (prawie).

O co tam chodzi? Jesteśmy „mroczną emo-miassasynką z Zakonu Czerwonego Punktu”, a na naszej drodze spotkamy „walki, przygody, zagadki” oraz stawimy czoło „przerażającym kotorkom, bezdusznym rzeszom mebli oraz najgorszym plagom jakie istnieją – gołompiom i wonszom!”.

Jeśli lubisz koty, parodie erpegów, epickie walki (muzyka podczas starcia wymiata – serio) i masz poczucie humoru, to myślę, że mógłbyś być zainteresowany tym tytułem. Premiera niestety dopiero koło połowy przyszłego roku.

Na stronie projektu wspieram.to (link poniżej) jest do zassania demko. Pograłam, i podsumuję to jednym jedynym słowem: WINCYJ!

https://wspieram.to/rpgkotki

Alexandretta

Kobieta gracz. Po godzinach pracy, z zapałem i piekielnymi ognikami w oczach biega po lochach i tłucze bogu ducha winne zombie czy inne szkielety. Miłośniczka wszelkiej maści cRPG. Notoryczne problemy z wyborem klasy i rasy, bo wszystko fajne... W chwilach zwątpienia zatraca się przy dźwiękach mieczy, roztrzaskiwanych tarcz i okrzyków bojowych, słuchając wiking metalu z zimnej, niegościnnej, odległej Skandynawii. Czasem zdarzy jej się pograć w jakąś strategię bądź nawet w FPP, ale tylko na easy, żeby nie psuć sobie niepotrzebnie nerwów.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button