Pozostałe

7 lat istnienia bloga – KONKURS – AKTUALIZACJA

W marcu tego roku stuknęło nam 7 lat. Z jednej strony to nie dużo, ale jak na bloga prowadzonego po godzinach i jako hobby to chyba nie jest źle. Pierwotnie był pomysł, żeby zrobić duży konkurs z ciekawymi, rzeczowymi nagrodami już na pięciolecie, ale… Zupełnie przespaliśmy tę datę (do dzisiaj nie wiem jakim cudem). W ubiegłym roku również nie wyszło, przez wszystkim na pewno dobrze znaną przyczynę. Tym razem mimo wszystko postanowiliśmy ruszyć z rozdawnictwem.

Nie będzie pytań, za to będą trzy zestawy konkursowe. Wszystko, co należy zrobić to wysłać maila (szczegóły poniżej), w którym wystarczy zadeklarować, w losowaniu którego z poniższych zestawów chce się wziąć udział. Losowania będą trzy, po jednym dla każdej z paczek. Z jednego maila wysyłamy tylko jedno zgłoszenie, na jeden z zestawów. Za wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia na zestaw bądź zestawy grozić będzie dyskwalifikacja.

Uznaliśmy, że forma mailowa będzie najbardziej fair. Konkurs będziemy ogłaszać na kilku kanałach w socialkach. Zgłoszenia mailowe pozwolą na to, by nikogo nie faworyzować, bez względu na to skąd dowiedział się o konkursie. Lajki, polubienia, udostępnienia nie mają znaczenia – z małym wyjątkiem.

Jeśli udostępnienia posta konkursowego przekroczą magiczną liczbę 100 (łączna liczba udostępnień z Twittera i Facebooka), to zrobimy dodatkowe losowanie specjalnego czwartego zestawu – spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń. Jego zawartość będziemy ogłaszać stopniowo w międzyczasie trwania konkursu.

Zestawy konkursowe

 

 1. Zestaw Retro

Co w paczce:

 • Bigboxy PC: RC Cars, Super1 Karting Simulation, Mad Trax, Tunguska: Legend of Faith, Świątynia Pierwotnego Zła;
 • Płyty z demkami na Playstation 2;
 • Gry PC: Trylogia Hitman, Total Annihilation – jeszcze w folii;
 • Fifa 09 – na PSP – w folii;
 • Trylogia Star Wars Special Edition na VHS;
 • Zestaw dyskietek na Amigę z zagadkową zawartością;
 • Pudełko dyskietek 1,44MB;
 • Paczka kaset Sony – 90min.;
 • Akcesoria do GameBoya;
 • Czasopisma komputerowe: Gambler oraz dwa numery Secret Service;

 

2. Zestaw Gadżety

Co w paczce:

 • Notatniki z The Walking Dead;
 • Zestaw pocztówek, przypinek, kubek i płyta Audio CD z muzyką z Fallout 4;
 • Kalendarz z Metro 2033;
 • Okolicznościowe wydania Top Secret oraz ŚGK (z autografem Naczelnika);
 • Książka Liczba Bestii Łukasza Śmigla z autografem autora;
 • Koszulka okolicznościowa Pixel Heaven 2018 – XL;
 • Plakat z gry WW3 z edycji kolekcjonerskiej;

 

3. Zestaw Gry – zestaw gier PC

4.  Zestaw Złota Patelnia – dodatkowy

Co w paczce:

 • Mikrofon pojemnościowy BEHRINGER C-1U USB;
 • Pad do PS3/PC;
 • Przenośny głośnik bluetooth klasy premium Denon Envaya Pocket DSB-50BT;

Zasady

Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie to:

 1. Wyślij zgłoszenie mailowe na adres: kontakt@napograniczu.net. W tytule wpisz Konkurs – zestaw (numer zestawu), a w treści zgłoszenia wpisz swój nick (lub imię i nazwisko). Jedna osoba = jeden mail = jeden zestaw.
 2. Opcjonalnie, możesz udostępnić post z informacją o konkursie na Facebooku / Twitterze. Jeśli łączna liczba udostępnień ze wszystkich kanałów przekroczy 100, rozlosujemy dodatkową, czwartą paczkę wśród wszystkich uczestników. Jej zawartość ogłosimy w późniejszym terminie.
 3. Nie ma możliwości zgłaszania się tylko do udziału w losowaniu dodatkowego zestawu nr 4. Zgłoszenia takie będą odrzucane.
 4. Zgłoszenia można nadsyłać do 10 maja (godz. 00.00).
 5. Losowanie zwycięzców (prawdopodobnie w postaci live na Twitch, którego zapis będzie umieszczony także na naszym kanale na YT) na początku maja, a o wygranej poinformujemy mailowo. Wysyłka nagród (na nasz koszt) nastąpi po zebraniu kompletu niezbędnych danych.

 

A tak powinien wyglądać prawidłowo spreparowany mail, w przypadku kiedy chcemy wziąć udział w losowaniu zestawu nr. 1.

Aktualizacja

Uznaliśmy, że Zestaw nr 4 rozlosujemy wśród wszystkich uczestników biorących udział w konkursie, bez względu na ilość udostępnień postu konkursowego.

Jeszcze jedna ważna informacja. Wysyłając zgłoszenia konkursowe deklarujecie, w losowaniu którego z zestawów chcecie wziąć udział – 1, 2 bądź 3. Zestaw 4 jest zestawem dodatkowym, który rozlosujemy wśród wszystkich zgłoszeń konkursowych, ale dla lepszej zabawy nie ma możliwości zgłaszania się tylko do udziału w losowaniu tego dodatkowego zestawu.

Aktualizacja 2

Zadecydowaliśmy, że ze względu na duże zainteresowanie konkursem w ostatnich dniach przedłużamy czas trwania do piątku (14.05) do godz. 00.00.

Aktualizacja 3

Na zakończenie dorzucamy ciekawą (mamy taką nadzieję) rzecz. Do paczki z gadżetami trafia pierwszy numer magazynu Coś będącego kontynuacją Coś Na Progu – pisma poświęconego tematyce pulp i weird fiction. Obecnie rzecz już średnio dostępna, normalnie prawie biały kruk czy coś 😉
BTW, egzemplarz ten jest zupełnie nowy. Nigdy nieczytany ani nie przeglądany – z małym dodatkiem od wydawnictwa.

Wyniki konkursu ogłosimy na streamie, który przeprowadzimy w niedzielę o 20.00 na Twitchu – tutaj:

https://www.twitch.tv/kr4wi3c

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button