Main menu

Tomasz Bagiński stworzy film o Wiedźminie

Dawno temu powstał (niestety) film fabularny o przygodach Wiedźmina. Każdy, kto go oglądał (albo przynajmniej próbował) wie, jak nie należy robić filmów fantasy. Na szczęście potem pojawiła się gra z Geraltem w roli głównej, która odbudowała medialny wizerunek bohatera. A teraz pojawia się światełko w tunelu – Tomasz Bagiński, znany do tej pory z filmów krótkometrażowych (nominowana do Oscara „Katedra”, „Sztuka Spadania”) oraz filmów wprowadzających do gier serii Wiedźmin (intra, które zdobyły uznanie graczy na całym świecie), tworzy pełnometrażowy film o Wiedźminie.

Jak podaje Facebook studia Platige Image:
Potwierdzamy.
Rozpoczęliśmy przygotowania do produkcji pełnometrażowego aktorskiego filmu fabularnego „Wiedźmin”, za który odpowiedzialny będzie Tomek Bagiński i ekipa Platige Films. Scenariusz powstanie w oparciu o prozę Andrzeja Sapkowskiego.
Projekt jest obecnie w fazie developmentu.

Poniżej intro do Wiedźmina 2. Czekamy z niecierpliwością na więcej informacji!

Źródło: http://sporwkinie.blogspot.com/2014/08/wiedzmin-od-baginskiego-i-orp-orze-od.html
https://www.facebook.com/platigeimage/photos/a.10151074200201991.426135.61763291990/10152192689161991/?type=1

Podziel się...Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Tumblr0Share on Google+0Share on Facebook2Email this to someone

Kobieta gracz, która wie czego chce i dąży zawsze do tego by osiągnąć swój cel. Po godzinach pracy, z zapałem i piekielnymi ognikami w oczach biega po lochach i tłucze bogu ducha winne zombie i inne szkielety. Miłośniczka wszelkiej maści cRPG z wielką ilością współczynników, w których czuje się najlepiej. Notoryczne problemy z wyborem klasy i rasy bo wszystko jest fajne…
W chwilach zwątpienia zatraca się przy dźwiękach mieczy, roztrzaskiwanych tarcz i okrzyków bojowych, słuchając viking metalu z zimnej, niegościnnej, odległej Skandynawii. Czasem zdarzy jej się pograć w jakąś strategię bądź nawet w FPP, ale tylko na easy, żeby nie psuć sobie niepotrzebnie nerwów.

Słów kilka o co chodzi

Napograniczu.net to gry, planszówki, filmy, książki, wydarzenia z perspektywy pary po trzydziestce.

Kontakt

Chcesz się z nami podzielić ciekawym tematem?
Robisz grę i chciałbyś żebyśmy o niej napisali?

Skontaktuj się z nami:

kontakt@napograniczu.net