Rzut okiem na...

Recenzja slotu Dead or Alive

Od czasów pierwszych video slotów lat 60. XX wieku nastąpiła moda na tworzenie slotów tematycznych. Bardzo szybko zaczęto wykorzystywać znane postaci, czy też motywy filmowe. Przykładem tego może być omawiana tutaj pozycja Dead or Alive.

Jest to gra, która tematycznie nawiązuje do czasów Dzikiego zachodu. Za produkcję oraz jej sukces odpowiada szwedzka firma Net Entertainment. Jest to firma, która może się pochwalić byciem jednym z liderów na rynku oprogramowania dla kasyn online. Gry przez nich tworzone są uważane za jedne z najlepszych na rynku, posiadają bardzo dobrą grafikę, animacje czy też kombinacje zakładów. Do tego mogą być bardzo dobrze synchronizowane z systemami wypłat i wpłat w kasynach oraz obsługują wiele wersji językowych. Właśnie z czymś takim mamy do czynienia w przypadku Dead or Alive.

Slot Dead or Alive, czyli poszukiwany żywy lub martwy  – znany amerykański list gończy, to gra z 5 kołami oraz 9 liniami płatnymi. Dzięki temu gracze mają okazję do stworzenia dla siebie różnorodnych zakładów pod względem wysokości wkładanych pieniędzy jak i wygrywanych. Akcja gry dzieje się na Dzikim Zachodzie, w największym okresie rewolwerowców, szeryfów. Można poczuć się tutaj niczym w jednym z najlepszych westernów. Dowodzą tego przede wszystkim symbole obecne w grze. Spotkać się tutaj można z odznaką szeryfa, listem gończym Dead or Alive, szklanką whisky, rewolwerem czy też kapeluszem lub butami kowbojskimi. Każdy z tych symboli posiada określoną wartość.

List Gończy Dead or Alive to najbardziej cenny symbol w grze. Jeśli tylko uda się złapać na obstawionych przez siebie liniach pięć takich symboli, to wtedy gracz wygrywa aż 1,500 monet. Odznaka szeryfa z kolei daje 1000 monet. Sama rozgrywka w Dead or Alive z racji 9 linii wygrywających nawiązuje do klasycznych slotów w wersji online. Przedział stawek zakładu dostępnych w tej grze wynosi od minimum $.09 po maksimum $18.00, co jest dosyć standardowym wynikiem na rynku, jednak mimo wszystko gra ta jest jedną z najbardziej opłacalnych produkcji szwedzkiej marki.

Symbole mogą mieć różne funkcje i znaczenie. Przykładowo Dead or Alive jest symbolem Wild, który spokojnie może zastąpić w grze wszystkie symbole z wyjątkiem symboli scatter. Sześciostrzałowy Colt 45 stanowi z kolei w grze symbol scatter, którego zadaniem jest aktywacja bonusu na free spiny. Konieczne jest jednak wylosowanie co najmniej dwóch, trzech takich symboli na bębnach. Najwyższa wygrana w grze również związana jest z symbolami rewolweru, jeśli gracz wykręci 5 takich symboli, to wtedy jest automatycznie nagrodzony jackpotem wynoszącym aż 2,500 monet.

Gracz może w czasie gry uzyskać aż 12 wolnych kręceń w rundzie. Podczas rundy wolnych kręceń, wszystkie wygrane będą podwojone. Symbole Sticky Wild są także dostępne w czasie rozgrywania rundy wolnych kręceń, co znacząco zwiększa szanse na większą liczbę wygrywających kombinacji oraz same wygrane. Co niezwykle istotne w tej grze wskaźnik RTP wynosi 96.8%, co stanowi średnią wartość dla gier video slot.

Dead or Alive jest klasycznym slotem, jaki gwarantuje klientom kasyna wiele indywidualnych lub też automatycznych ustawień. Gracze mogą stawiać na auto rundkę, gdzie system sam za nas ustawia wszelkie linie, wartości monety i poziomy. Jednak o wiele lepiej jest samodzielnie kontrolować swe wydatki i zdecydować się na własne ustawienia. Dzięki temu można mieć wszystko pod kontrolą. Sama obsługa slota jest niezwykle prosta, co sprawia, że nawet początkujący gracze nie powinni mieć tutaj żadnych problemów z jej obsługą. W grze znajduje się pięć przycisków, jakie są odpowiedzialne za ustawienie ilości linii, wartości monety, poziomu zakładu, rozpoczęcie gry czy też wybrania maksymalnego zakładu. Do tego można również ustawić automatyczne opcje w grze, jak ilość kręceń z automatu czy też czas zakończenia gry. Czyli nawet pod tym względem ma się część spraw pod kontrolą.

Można bez żadnych zobowiązań oraz za wirtualną gotówkę zacząć uczyć się zasad panujących w tej grze. Jest wiele metod na darmowe spiny np.: są one rozdawane na niektórych stronach internetowych, poprzez zapisanie się do newslettera, w trakcie gry, jako dodatek do zakładów bukmacherskich i wiele innych.

Dead or Alive to jedno z lepszych dzieł firmy Net Entertainment. Dzięki znakomitej oprawie graficznej oraz dźwiękowej można poczuć panujący w niej klimat Dzikiego Zachodu. Do tego jest to gra prosta do opanowania. To bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich osób, które dopiero zaczynają swą przygodę z video slotami.

/wpis sponsorowany/

Kr4wi3c

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS'y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Related Articles

Back to top button