Main menu

Kiedy upadają – Gramy!

Wszystko na to wskazuje, że magazyn Gramy! pożegnał się z życiem.

Nie jest to w żaden sposób potwierdzona wiadomość, dużo jednak na to wskazuje. Zniknęła strona www, a domena egramy.pl została wystawiona na sprzedaż, zniknął również profil facebookowy. Stało się najprawdopodobniej to co wielu podejrzewało jednak nikt nie mówił o tym głośno.

Magazynu Gramy! wyszły cztery numery. Wytrzymał niecały roczek. Pierwszy numer pojawił się w październiku 2013 roku.

Kolejny magazyn, który udało mi się cały zebrać.

why

Podziel się...Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Tumblr0Share on Google+0Share on Facebook4Email this to someone

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS’y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

 • były_czytelnik

  W końcu znalazłem jakieś info, chociaż oparte na przypuszczeniach :). Pismo nie było zbyt ciekawe, a wynurzenia internautów mogę poczytać w Internecie. Śmiechu warte było dla mnie obserwowanie, jak na forum ludzie wypisują co można w piśmie poprawić (i nie chodziło o tematykę, tylko o najzwyklejsze wpadki techniczne, łącznie z fatalną korektą), a potem autorzy zamykają forum i tym samym usta swoich czytelnikom. Jeszcze żeby to były złośliwości, ale to w dużej mierze były merytoryczne uwagi.
  Kupiłem dwa numery, drugi czytało mi się z wielkim trudem. Inicjatywa tworzenia prasy papierowej była zacna, ale chyba mocno przerosła ekipę „Gramy!”.

 • Ja mimo wszystko żałuję. Gramy! miało swoje słabsze strony, ale na bezrybiu i rak ryba. Jego miejsce zajął SS – oby na dłużej.

 • były_czytelnik

  SS muszę upolować. Ponoć właśnie wyszedł. Pierwszy numer warto obczaić.

  • Wyszedł 30 września. Opinie na jego temat są bardzo podzielone. Nie mniej jednak poziom ma dużo wyższy niż Gramy!, w którym korekta leżała i kwiczała, jednak do doskonałości tez mu sporo brakuje. Strasznie nierówny ten numer. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że z numeru na numer będzie coraz lepiej.

Słów kilka o co chodzi

Napograniczu.net to gry, planszówki, filmy, książki, wydarzenia z perspektywy pary po trzydziestce.

Kontakt

Chcesz się z nami podzielić ciekawym tematem?
Robisz grę i chciałbyś żebyśmy o niej napisali?

Skontaktuj się z nami:

kontakt@napograniczu.net