Main menu

Sniper Ghost Warrior 3 – wiemy kto skomponuje muzykę

Premiera Sniper Ghost Warrior 3 coraz bliżej. Według wstępnych ustaleń, gra prawdopodobnie trafi w pierwszy kwartał przyszłego roku. O ile po drodze coś nie pójdzie rykoszetem i nie będzie obsuwy. Ale niech tam nawet i będzie, obyśmy tylko dostali wartościowy produkt, bijący obydwie poprzednie części razem wzięte.

W sumie to wiemy tyle, że do premiery coraz bliżej, bo rusza powoli akcja marketingowa. Dzisiaj dowiedzieliśmy się na przykład, że za muzykę do nowego Snipera odpowiada Mikołaj Stroiński, czołowy polski kompozytor, który zdobył bardzo mocną pozycję w amerykańskiej branży rozrywkowej. Jest współtwórcą oprawy muzycznej m.in. do gier Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz The Vanishing of Ethan Carter. O stronę muzyczną możemy więc być spokojni.

art4 - vitruvian man

Sniper Ghost Warrior 3 ma być topową produkcją z najwyższej półki za której oprawę odpowiadają najlepsi ludzie. Jaki będzie efekt finalny przekonamy się w przyszłym roku.

 

 

Podziel się...Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Tumblr0Share on Google+0Share on Facebook0Email this to someone

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS’y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

  • Marlena Woyetz

    dobra wiadomość. Im więcej takich postaci w zespole tworzącym Sniper Ghost Warrior 3 tym lepiej dla gry, a idąc dalej – dla nas grajków. Stroiński – ustrzel coś porządnego na swojej ścieżce dźwiękowej;)

  • nyb

Słów kilka o co chodzi

Napograniczu.net to gry, planszówki, filmy, książki, wydarzenia z perspektywy pary po trzydziestce.

Kontakt

Chcesz się z nami podzielić ciekawym tematem?
Robisz grę i chciałbyś żebyśmy o niej napisali?

Skontaktuj się z nami:

kontakt@napograniczu.net