Main menu

Observer – ruszył preorder

Observer to nowa propozycja ze studia, które stało za Layers of Fear – Bloober Team. Podobnie jak i w tamtym przypadku, będziemy mieli do czynienia z horrorem, tym razem psychologicznym, rozgrywającym się w świecie cyberpunku. Gracz wcieli się tu w Daniela Lazarskiego (Rutger Hauer), detektywa zdolnego hakować umysły podejrzanych, pracującego dla elitarnej jednostki policji.

Gra dostępna będzie w wersji fizycznej i jest kolejnym przykładem ładnie wydanego indyka. W pudełku prócz płytki z grą znajdziemy artbook oraz plakat. Do tego dostaniemy w formie cyfrowej soundtrack i fankit – czymkolwiek by nie był. A tak zestaw wygląda na wizualizacji:

Całość będzie kosztować ok 80 złotych –  w zależności od sklepu.

Premiera: 16 sierpnia

Wydawca: Techland Wydawnictwo

W grze wystąpi także Arkadiusz Jakubik – dla którego będzie to debiut w dziedzinie cyfrowej rozrywki – w roli Janusa, starego weterana wojennego z solidną porcją starych i zniszczonych implantów.

Jest to kolejny przykład tego, że indyki pomimo niższej ceny mają zdecydowanie bardziej bogate wydania od większości gier AAA.

Podziel się...Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Tumblr0Share on Google+0Share on Facebook1Email this to someone

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS’y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Słów kilka o co chodzi

Napograniczu.net to gry, planszówki, filmy, książki, wydarzenia z perspektywy pary po trzydziestce.

Kontakt

Chcesz się z nami podzielić ciekawym tematem?
Robisz grę i chciałbyś żebyśmy o niej napisali?

Skontaktuj się z nami:

kontakt@napograniczu.net