Main menu

Magazyn Pixel zadebiutuje 29 01 2015

Magazyn Pixel, jak zapowiadano, ujrzy światło dzienne pod koniec tego miesiąca. Jakim okaże się pismem niedługo się przekonamy, i choć nie jestem hurraoptymistycznie nastawiony, to zapewne ów periodyk kupię.

Kupię po to, by się przekonać czy okaże się więcej wart niż obydwa ostatnie wydania SS razem wzięte. Czy może cały szum znów okaże się parą, która poszła w gwizdek, zamiast w treści merytoryczne stojące na wysokim poziomie, które nam od dawien dawna obiecują. Cóż, niedługo się przekonamy. Sobie i Wam życzę by to nie było przedśmiertne pffffffffff, a kawał solidnie przygotowanego pisma.

Podziel się...Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Tumblr0Share on Google+0Share on Facebook0Email this to someone

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS’y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Słów kilka o co chodzi

Napograniczu.net to gry, planszówki, filmy, książki, wydarzenia z perspektywy pary po trzydziestce.

Kontakt

Chcesz się z nami podzielić ciekawym tematem?
Robisz grę i chciałbyś żebyśmy o niej napisali?

Skontaktuj się z nami:

kontakt@napograniczu.net