Main menu

Crime Cities – unboxing

Na początku tego tygodnia robiąc sobie nieco przerwy podczas wykonywania standardowych obowiązków w pracy, przegryzałem sobie pączka i zapijałem kawką w międzyczasie przeglądając bezkresne internety, w poszukiwaniu czegoś godnego uwagi. No i tak się złożyło, że trafiłem na grę, którą zawsze chciałem mieć w swojej kolekcji i do niedawna mogłem się co najwyżej zadowalić wersją z CDA. Ta gra to oczywiście Crime Cities, naszego rodzimego Techlandu i moim skromnym zdaniem, jeden z najlepszych ich tytułów, który dzierżę w swoich łapkach w wersji box.

Dzisiaj odebrałem pudełeczko z poczty i czym prędzej wziąłem się za rozpakowywanie. Poniżej fota pudełka jeszcze przed zerwaniem folii.

cc1

 

Ogólnie całość po rozpakowaniu przedstawia się następująco:

  • 2 płyty z grą
  • instrukcja zawierająca bardzo fanjnie napisane opowiadanie pozwalające wczuć się w klimat świata gry
  • karta rejestracyjna

A tak się prezentuje.

cc3

 

Co ciekawe CC udało mi się bez żadnych problemów uruchomić na Win 7 sp 1 64 bit. Śmiga aż miło. Jedyne co trzeba było zrobić to ustawić tryb zgodności na win 98/millenium i zaznaczyć opcję „Uruchamiaj jako administrator”. To miło, że 14 letnia gra zadziałała bez żadnego zgrzytu oczywiście na full detalach 🙂

Już niedługo opublikujemy większy materiał o tym tytule. Spodziewajcie się recenzji albo czegoś w ten deseń.

 

Podziel się...Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Tumblr0Share on Google+0Share on Facebook0Email this to someone

Niepoprawny marzyciel, słuchający na codzień dziwnie nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych ostrzejszych, grający z reguły we wszelkiego rodzaju FPS’y podszyte lekko warstwą cRPG ale nie pogardzający też cRPG pełną gębą oraz raz na jakiś czas jakąś przygodówką z rodzaju tych starszych.

Słów kilka o co chodzi

Napograniczu.net to gry, planszówki, filmy, książki, wydarzenia z perspektywy pary po trzydziestce.

Kontakt

Chcesz się z nami podzielić ciekawym tematem?
Robisz grę i chciałbyś żebyśmy o niej napisali?

Skontaktuj się z nami:

kontakt@napograniczu.net